BLOG

Nie burmusz się, chrześcijaninie!

Gdzie mamy się zachęcać, wspierać, troszczyć o siebie? Od kogo mamy tego wymagać? Czy wspólnota chrześcijańska do której należymy to nie jest przypadkiem najlepsze i najwłaściwsze miejsce gdzie można takie oczekiwania mieć i samemu je spełniać?

Moc w słabości się doskonali

Bez względu na to ile nosisz na swoich barkach, bardzo ważne jest czy w pewnym momencie zdecydujesz się przenieść cały ten bagaż na Kogoś, kto poniesie go za ciebie.

Spotkanie z Bogiem to relacja, a nie doznanie

Musimy trwać jak najbliżej Jezusa. Proste jak drut. Naszym powołaniem na Ziemi jest mówić innym o Bogu. Też proste jak drut. ALE. Czy da się świadczyć innym o Jezusie, nie utrzymując relacji z Jezusem? Czy jest w ogóle sens mówienia o zbawieniu w Chrystusie, jeśli nasze życie nie potwierdza tego, że Bóg przemienia?

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

O mnie

Mam na imię Kasia. Mam 28 lat. Przez wiele lat moimi głównymi zainteresowaniami były psychologia, coaching i literatura. Zaangażowana w rozwijanie mojej wiedzy z tych dziedzin, stworzyłam pod ich kątem bloga, którego prowadziłam ponad dwa lata. Z czasem jednak, gdy moje serce zbliżało się do Boga, zaczęło się oddalać od tego, czym przesiąknięte było do tej pory. Dziś staram się otaczać głównie chrześcijańskimi treściami. Takie też z wielką satysfakcją chcę promować na moim blogu. Oddałam swoje życie Bogu 19 lat temu. Obecnie jestem członkinią Kościoła Zielonoświątkowego, od trzech lat zaangażowana w służbę wśród studentów.

Zasubskrybuj

Dostaniesz maila za każdym razem, gdy na blogu pojawi się coś nowego.

%d blogerów lubi to: