BLOG

„NIE MARTW SIĘ..” – mówi Biblia 365 razy

Niektórzy mogą powiedzieć „Łatwo mówić…”. Nie, nie jest łatwo ani o tym mówić ani o tym pisać, jeszcze trudniej to zastosować, ale to nie powód, by NIE ODDAĆ BOGU tego typu zmagań. Skoro Biblia tyle mówi o zamartwianiu się, to znaczy, że Bóg NAPRAWDĘ znał nasze serca przed założeniem świata i wiedział, że będą one przepełnione lękiem i stresem.

To jaki jest plan?

Drodzy Chrześcijanie, my naprawdę wiemy, co mamy robić. I pracy jest naprawdę dużo. Czasem czekamy na spektakularne zmiany, ale czy jesteśmy „wierni w małym”? Czy wypełniamy ogólną wolę, która jest nadana każdemu wierzącemu w Jezusa?

Te dwa proste słowa mogą zmienić wszystko

Wszechwiedzący, potężny Bóg, Alfa i Omega, zostawił nam setki obietnic, proroctw, historii ludzi, nauczań, przykazań, przestróg i zachęt, a nam się wydaje, że nasze małe 1,5 kilogramowe móżdżki wiedzą lepiej od Niego co jest dla nas najlepsze?

Modlitwa.

Ludzie od wieków szukają różnych dowodów na Twoje istnienie, nazywając mądrze te wszystkie swoje wyszukane teorie. A ja mam swój najmocniejszy dowód w swoim sercu, które Ty decydujesz ponownie scalić w całość, po tym, gdy sama zaczęłam je sobie łamać.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

O mnie

Mam na imię Kasia. Mam 27 lat. Przez wiele lat moimi głównymi zainteresowaniami były psychologia, coaching i literatura. Zaangażowana w rozwijanie mojej wiedzy z tych dziedzin, stworzyłam pod ich kątem bloga, którego prowadziłam ponad dwa lata. Z czasem jednak, gdy moje serce zbliżało się do Boga, zaczęło się oddalać od tego, czym przesiąknięte było do tej pory. Dziś staram się otaczać głównie chrześcijańskimi treściami. Takie też z wielką satysfakcją chcę promować na moim blogu. Oddałam swoje życie Bogu 19 lat temu. Obecnie jestem członkinią Kościoła Zielonoświątkowego, od dwóch i pół roku zaangażowana w służbę wśród studentów.

Zasubskrybuj

Dostaniesz maila za każdym razem, gdy na blogu pojawi się coś nowego.

%d blogerów lubi to: